bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

50.000 facebookowych fanów!

2014-01-02 · 18:34

To dla nas bardzo ważny dzień. Dokładnie 2 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 „stuknęło” nam 50 tysięcy fanów na naszej oficjalnej facebookowej stronie https://www.facebook.com/bieszczady czyniąc ją najprawdopodobniej najliczniej oglądaną spośród tematycznych, regionalnych, społecznościowych stron w Polsce.

Nawet w najśmielszych przypuszczeniach nie spodziewałem się tak szybkiego wzrostu zainteresowania serwisem oraz ukazywanymi za jego pośrednictwem  Bieszczadami. Zaś aktywność osób subskrybujących nasze wiadomości jest wręcz niesamowita. To powód do radości z kilku powodów. Pomijając sam fakt coraz większego zainteresowania, bardzo cieszy mnie również fakt, że nasi facebookowi Subskrybenci to osoby coraz bardziej świadome bezcennych walorów przyrodniczo-kulturowych Bieszczadów oraz ich dziedzictwa. Jesteście coraz częściej osobami uprawiającymi aktywną, kwalifikowaną turystykę. Jesteście również Turystami i Miłośnikami Bieszczadów coraz bardziej wymagającymi. I nie chodzi tylko o ocenianie jakości publikowanych przez nas treści, ale o zwracanie coraz baczniejszej uwagi na to, w jakim kierunku podążają zmiany w regionie. Stajecie się coraz bardziej spostrzegawczy, ambitni i konstruktywni w krytyce tego, co w Bieszczadach Wam nie odpowiada lub w pozytywnym ocenianiu tego, co w nich podoba Wam się najbardziej.

Utworzenie tak licznej, internetowej społeczności to również Wasz sukces. Klikając na przycisk „lubię to” dołączyliście bowiem do grona osób, które coraz częściej stanowią opiniotwórczy, wspólny, publicznie dostępny głos dostrzegany nie tylko przez innych miłośników Bieszczadów, ale również osoby reprezentujące najrozmaitsze szczeble administracji państwowej, organizacji i instytucji, które mają wpływ na podejmowanie wiążących decyzji o losach naszego regionu.

Jesteście również bardzo kreatywni. Publikujecie na naszej facebookowej „tablicy” coraz piękniejsze zdjęcia, które docierają do najodleglejszych zakątków naszego globu. Oglądają je nie tylko Rodacy z Australii, Alaski, czy też tak egzotycznych miejsc jak Francuska Polinezja i Nowa Zelandia, ale również coraz liczniejsze grono obcojęzycznych fanów z innych krajów. Facebook.com/bieszczady stał się równiez naszym narzędziem komunikacji z Fanami oraz Klientami, coraz częściej zastępując E-maile i telefon.

Okazywane zainteresowanie naszą działalnością, jak również reprezentowanie Bieszczadów pod prestiżowym adresem internetowym to dla mnie osobiście także twardy orzech do zgryzienia i wyzwanie. Czuję wielką odpowiedzialność oraz konieczność powtórnego analizowania tekstów zanim nacisnę klawisz „Enter”. Odnalezienie właściwego balansu pomiędzy treściami zabawnymi, ciekawymi, a zwłaszcza krytycznymi, nie raz spędza mi (dosłownie i w przenośni) sen z powiek. To odpowiedzialność i praca prawie 24 godziny na dobę. Niezależnie, czy aktualizuję serwis - jak co dzień - z Bieszczadów, czy też wakacyjnie z innych, czasami odległych krajów.

Życzę Wam – fanom jednego z najpiękniejszych zakątków Europy – wspaniałego obcowania z bieszczadzką przyrodą i ciekawych spotkań z mieszkańcami regionu. Za każdym razem, gdy zawitacie w ten najbardziej wysunięty na południowy-wschód zakątek kraju. Warto go chronić. I to nie tylko dla nas samych, by móc się cieszyć z pobytu w Bieszczadach, ale i dla przyszłych pokoleń.

Korzystając z okazji, chciałbym również bardzo podziękować osobom, które od dłuższego czasu włączyły się w aktywne, wspólne promowanie Bieszczadów na łamach Bieszczady.pl oraz naszej facebookowej strony oraz dzielą się ze mną często pomocnymi uwagami:

Serdecznie, noworoczne życzenia z Bieszczadów!

Stanisław Strzyżewski
Administrator portalu Bieszczady.pl

https://www.facebook.com/bieszczady
https://twitter.com/bieszczady
https://vimeo.com/Bieszczady

P.S. Na koniec mały, techniczny komunikat. Facebook po raz kolejny zmienia swoje algorytmy i sposób wyświetlania subskrybowanych treści. Aby mieć pewność, że otrzymacie je za każdym razem, gdy są publikowane, należy kliknąć przycisk „subskrybuj” na naszej facebookowej stronie. To jednorazowa czynność, z którą nie wiąże się zmiana otrzymywanych treści. Jak to zrobić, ukazuję załączona ilustracja.


Warto przeczytać

2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
2011-05-12 · 08:33
Dzięki staraniom Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesku oraz miłośników Bieszczadów, powstał nowy film promocyjny o Bieszczadach. W projekt ukazania Bieszczadów z nieco innej, bardzo atrakcyjnej perspektywy, zaangażowane były również bieszczadzkie gminy. Zapraszamy na internetową premierę filmu „Bieszczady z siodła”.
2010-05-17 · 00:14
Od dzisiaj portal www.bieszczady.pl jest dostępny na dwóch, popularnych platformach społecznościowych. Zapraszamy do współtworzenia facebook’owej witryny o Bieszczadach. Mamy również dobrą wiadomość dla tych, którzy chętnie korzystają z kanałów RSS.
2008-04-01 · 18:50
Od 1 maja na terenie Ustrzyk Dolnych będzie można posługiwać się specjalną, bieszczadzką walutą – „Biesami”. Pomysł wprowadzenia „monet zastępczych” wprowadzi gmina Ustrzyki Dolne przy współpracy z ustrzyckim Bieszczadzkim Centrum Informacji i Promocji.
2007-03-16 · 13:59
Jacek Szarek, dziennikarz Telewizji Rzeszów, jest autorem filmów pokazujących urodę regionu Podkarpacia. Ostatnie jego dzieło, noszące tytuł „Bieszczady pod ochroną”, po raz pierwszy uroczyście zaprezentowano 14 marca w Cisnej.

Więcej informacji

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
2015-11-28 · 14:45
Na początku stycznia 2016 wyrusza międzynarodowa ekspedycja naukowa do jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc na Ziemi - położonych na Południowym Pacyfiku nowozelandzkich Wysp Antypodów. Wśród członków ekspedycji znalazł się Stanisław Strzyżewski z Leska, który jako jeden z radiooperatorów wyprawy, będzie przeprowadzał z wysp łączności radiowe. Na możliwość nawiązania łączności z Wyspami Antypodów czeka blisko milion radioamatorów z całego świata.
2015-04-13 · 09:06
Komunikat techniczny dotyczący rzekomego rozsyłania spamu przez Bieszczady.pl z serwera "serwerownia.bieszczady.pl".
2014-10-12 · 08:00
Po dłuższej przerwie Bieszczady znów znalazły się w świetle medialnych reflektorów. Startuje wyprodukowany przez HBO Polska serial „Wataha”. Ta profesjonalnie wyprodukowana, duża produkcja to promocyjna szansa dla Bieszczadów. Dlaczego warto zwrócić na serial uwagę? Zapraszamy do lektury. Tylko na Bieszczady.pl: multimedialna, powstała przy współpracy z HBO Polska oraz zespołem Tołhaje niespodzianka.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2018


-->