bieszczady noclegi agroturystyka

Wiadomości regionalne

Wiadomości regionalne

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Newsletter Bieszczady.pl

Zaprenumeruj Newsletter Bieszczady.pl

2005-04-28 · 01:35

Newsletter Bieszczady.pl to rodzaj bezpłatnego, elektronicznego biuletynu rozsyłanego pocztą elektroniczną do osób, które zdecydują się na jego prenumeratę.

Osoby chcące otrzymywać biuletyn, będą miały możliwość zobaczenia specjalnych edycji fotoreportaży, bądź innych materiałów niedostępnych bezpośrednio na stronach Serwisu www.bieszczady.pl lub publikowanych na naszych stronach w pewnym odstępie czasu po rozesłaniu biuletynu.
Tym samym prenumeratorzy naszego Newslettera zyskają dostęp do ekskluzywnej strefy dla „VIPów Bieszczady.pl”.

Aby otrzymywać Newsletter Bieszczady.pl, nie jest koniecznie podawanie żadnych danych personalnych. Wystarczy podać swój aktualny adres poczty elektronicznej, na który ma być przesyłany newsletter akceptując jednocześnie fakt, iż adres ten zostanie dodany do naszej bazy danych.

Prenumeratorzy otrzymują gwarancję, iż ich adresy e-mail nie będą udostępniane osobom trzecim lub podmiotom nie związanym z Serwisem www.bieszczady.pl. Przesyłany newsletter nie będzie zawierał internetowego spamu. Newsletter może zawierać treści reklamowe i promocyjne prezentowane przez Serwis www.bieszczady.pl.

Newsletter jest dostarczany pocztą elektroniczną w formie periodyku w 2 formatach: wersji tekstowej („plain text”) oraz bogatej wizualnie wersji html. Ponieważ pliki graficzne i multimedialne nie będą dołączane bezpośrednio do przesyłki, odebranie ich nie powinno sprawić kłopotu nawet użytkownikom o najwolniejszych łączach, a nawet osób korzystających z połączeń typu GPRS. Trzeba jednak liczyć się z koniecznością skonfigurowania niektórych programów pocztowych tak, aby akceptowały pliki pochodzące z naszego serwera.


S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2022


-->