bieszczady noclegi agroturystyka

Wiadomości regionalne

Wiadomości regionalne

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Nasza oferta

2005-04-29 · 13:44

Serwis Regionalny www.bieszczady.pl jest jedną z najczęściej odwiedzanych witryn internetowych o turystyce regionalnej w Polsce. Główna strona notuje w zależności od sezonu nawet ponad kilkadziesiąt tysięcy odsłon dziennie, co daje imponujący wynik miesięczny ok. 1 mln. odsłon.

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych o Bieszczadach i okresu od kilku lat zajmujemy czołowe miejsca w wynikach wyszukiwań najpopularniejszych przeglądarek internetowych np. Google (zobacz przykładowe wyniki przyszukiwań).

Coraz częściej Internet wypiera inne formy reklamy i komunikacji tj. outdoory, gazety i czasopisma, a nawet radio i telewizje. Dzieje się tak dlatego, iż dzięki możliwościom Internetu i profilowi naszego Serwisu łatwiej trafić jest bezpośrednio do użytkownika, który może stać się Państwa klientem.


Zachęcamy do współpracy z Serwisem Regionalnym www.bieszczady.pl - jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. W przypadku zainteresowania reklamą na stronach serwisu www.bieszczady.pl, prosimy o kontakt: info@poczta.bieszczady.pl lub pod nr tel.: +48 698 872 285.


Warto przeczytać

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2016-10-21 · 11:09
Specjalnie dla naszych Czytelników przeszukujemy ostatnio zasoby Internetu w poszukiwaniu wyjątkowych propozycji na wypoczynek w górach. Na stronie 100club.pl znaleźliśmy artykuł promujący nasze przepiękne Bieszczady. Kolejny dowód na to, że warto się tu wybrać o tej porze roku.
2013-12-29 · 12:55
Wraz z autorami przepięknych, bieszczadzkich fotografii – braćmi Kaźmierczak z Bieszczady Photography zapraszamy do wzięcia udziału w słoneczno–astronomicznym, błyskawicznym konkursie. Do wygrania 3 kalendarze na 2014 rok ich autorstwa. Konkurs rozwiązany!
2013-12-14 · 13:41
Powołanie wiosną 2013 roku Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady” daje szansę na wykorzystanie potencjału, jaki oferuje ochrona przyrody w Bieszczadach. Czy astroturystyka stanie się jedną z możliwości rozszerzenia oferty pobytowej oraz wydłużenia sezonu turystycznego w Bieszczadach? Właściciele Gospodarstwa Turystycznego „Dolistowie” w Dwerniku zapraszają na pierwsze w Bieszczadach warsztaty będące połączeniem pleneru przyrodniczo-fotograficznego z elementami astronomii.
2013-12-10 · 15:40
Wójt Gminy Lutowiska zaprasza do udziału w konferencji pt. „Bieszczadzkie Niebo. Nowa oferta turystyczna. Perspektywy – problemy – zagrożenia”. Konferencja odbędzie się w dniach 12 – 13 grudnia 2013 r. w budynku Urzędu Gminy w Lutowiskach – Kino „Otryt”. Poprzez zaproszenie do wygłoszenia prelekcji specjalistów z dziedziny astronomii organizatorezy pragną pokazać, że ta nieco zapomniana nauka jest niezwykle interesująca i wszystkim bardzo bliska.

Więcej informacji

S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2023


-->