bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Serwis Bieszczady.pl wyróżniony przez Polską Organizację Turystyczną

2006-02-02 · 16:19

5 stycznia 2006r. Polska Organizacja Turystyczna postanowiła wyróżnić serwis Bieszczady.pl jako portal internetowy dostarczający informacji i promujący południowo-wschodni kraniec Polski. Tym samym serwis uzyskał zgodę do autoryzowanego posługiwania się zastrzeżonym znakiem rozpoznawczym POT – logo „Polska”. Od dzisiaj będzie ono widoczne na głównej stronie naszego serwisu. Logo przyznawane jest okazjonalnie różnego rodzaju podmiotom (np. biurom turystycznym, organizacjom, jak również serwisom internetowym) związanym z promowaniem i rozwijaniem gałęzi gospodarki jaką jest turystyka.

Utworzona w 1999 roku Polska Organizacja Turystyczna ma na celu wsparcie promocji Polski w dziedzinie turystyki w kraju i za granicą. Działania podejmowane przez POT mają na celu promocję Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. POT inicjuje, opiniuje oraz wspomaga plany rozwoju i modernizacji infrastruktury turystycznej oraz zapewnia sprawne funkcjonowanie i rozwijanie polskiego systemu informacji turystycznej w kraju i na świecie. Bierze też czynny udział we wszystkich najważniejszych targach turystycznych i imprezach związanych z promocją turystyki w kraju i za granicą. Wszyscy z pewnością znają akcje promocyjne POT - np. słynną już pielęgniarkę i hydraulika promujących Polskę w krajach Unii Europejskiej.

Dla serwisu Bieszczady.pl to duża nobilitacja – wyróżnienie, które zalicza go do grona podmiotów mających wpływ na kreowanie wizerunku naszego kraju. Pojawienie się na naszych stronach logo POT postrzegamy jako rodzaj certyfikatu jakości. To jednocześnie duża odpowiedzialność, a także ustawienie jeszcze wyższej poprzeczki jeśli chodzi o jakość dostarczanych informacji o naszym regionie.

Mamy nadzieję, że tematyczny portal jakim jest Bieszczady.pl, będzie nadal przyczyniał się do wzrostu zainteresowania pięknym i nadal nie do końca poznanym zakątkiem Polski jakim są Bieszczady.


Komentarze: (18)

Kris, Sanok, 2006-02-02 · 18:03
Gratuluję !!! Często Was odwiedzam i w pełni mogę przychylić się werdyktu. Zawsze mogę znaleźć na Waszym portalu najnowsze i najciekawsze informacje z pięknych Bieszczadów. Proszę tylko abyście zwiększyli możliwość odwiedzania web kamery z Ustrzyk Górnych. Nie udało mi się jeszcze nigdy oglądnąć widoków z niej przekazywanych. Jeszcze raz wszystkiego dobrego !!!
johhny, 2006-02-02 · 18:24
tak pozatym to chyba niezla reklama dla tego POTu bo chyba nie dla was hehehe
Rafał, Rzeszów, 2006-02-02 · 19:12
Gratulacje :]]] Johhny, jakby nie patrzec, nawet jak sie oscara dostaje do jest to reklama dla czlownkow akademii i sponsorow - tu nigdy nie ma nic za free.
Pecuś, 2006-02-02 · 19:36
W pełni sobie na to wyróżnienie zasłużyliście. Jakby nie patrzeć jest to najlepsza strona o tematyce bieszczadzkiej. Jako nieliczni czujecie to co najważniejsze- "klimat Bieszczadów"! Gratuluję wam i zyczę dalszych sukcesów!!!
Ed, Krosno, 2006-02-02 · 20:32
szczere gratulacje!!!!!!!! Trudno o lepszy werdykt w promocji turystyki.
Bruner, Rzeszów, 2006-02-03 · 02:10
Gratuluję i zapytam ... dlaczego tak późno :) już dawno należało się Wam to wyróżnienie. Wasza strona wraz z serwisem www.bieszczady.net.pl to najlepsze witryny promujące Bieszczady. TAK TRZYMAĆ Pozdrawiam
Kasia, Tarnobrzeg, 2006-02-03 · 09:21
Gratulacje serdeczne! U mnie i tak macie od dawna odznake:-)ale teraz - ho ho ho!:-)))uczcijcie to godnie!
Magda, wielkopolska, 2006-02-03 · 10:46
Szczerze gratuluję i dołączam się to wcześniejszych opinii. Nagrodzono pasję i profesjonalizm. Boję się tylko tych rzesz miłośników, których sprowadzicie na bieszczadzki szlak ;))
Rafał, Rzeszów, 2006-02-03 · 11:04
Przepraszam, ze sie wtrace, ale kazdy, wnikliwy obserwator zauwazy, ze owszem, moze i bieszczady.net.pl jest sporym serwisem, ale wszystko jest tam niestety wtorne z logo i ukladem uklad strony wlacznie. A propos logo - to identyczne ma na swoich samochodach radio Bieszczady (ciekawe kto od kogo skopiowal?). Adresu z tego co wyczytalem, tez sami nie zdobyli tylko dostali od bieszczady.pl. No ale o tym juz swoich czytelnikow nie poinformuja. Dobra, juz koncze, bo wyjdzie na to, ze jestem "anty net.pl" a tak nie jest :-) Ja jednak pozostane bardziej przy bieszczady.pl.
Rafał, Rzeszów, 2006-02-03 · 11:12
Magda, masz po czesci racje, ale spojrz na to z innej strony. Ciekawi mnie od dluzszego czasu jedna rzecz. Np. Jakie przelozenie na promocje Bieszczadow (a tym samym na to, ile zarobia gestorzy na turystach) maja watpliwe dzialania np. urzedu marszalkowskiego w porownaniu do oddolnych inicjatyw taka jak bieszczady.pl. Bo chyba nie ma co porownywac ilosci ludzi odwiedzajacych strone UM a bieszczady.pl... Targi turystyczne? Czy turysci jezdza na targi turystyczne? Czy wysylaja prosby do UM o przyslanie folderow finansowanych z kasy panstwa i podatnikow? Odpowiedz brzmi: bardzo rzadko. Pakuje sie publiczne pieniadze w proznie, zamiast pomagac malym firmom i oddolnym inicjatywom, ktore poprzez swoje wlasne zaangazowanie potrafia zdzialac znacznie wiecej niz kupa urzedasow siedzaca za biurkiem. Tylko, ze u nas malo kto jeszcze potrafi o zgrozo docenic, nie mowiac juz o przyznaniu racji...
beskidek, 2006-02-03 · 11:18
rafal: sprawdz ile jest autorskich materialow i opisow na kazdym bieszczadzkim serwisie, przekopiowane przewodniki rewasza lub bosza to regula pozatym zgodze sie ze przynajmniej tutaj na bieszczady.pl jest sporo newsow i wlasnych tresci, fotek itd. no i ten w sumie dajacy efekty pr admina - slychac w mediach regionalnych co rusz o tym serwisie ... wroce jeszcze do nazw domen - bieszczady.pl sa tutaj podpiete dopiero bodajze od 2003 wczesniej nazywali sie inaczej a domeny rezerwowalo sie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, wiec spoznialscy maja maly wybor... bieszcady.net.pl twojebieszczady.pl to rowniez bardzo dobrze prowadzone sajty..
Admin, Lesko, 2006-02-03 · 11:48
Pozwolę sobie zabrać głos, ponieważ szczerze mówiąc nie podoba mi się w jakim kierunku zmierza ta dyskusja. W żadnym wypadku nie chciałbym, aby postrzegano pojawiające się tu informacje jako swojego rodzaju „konkurs na najlepszy serwis o Bieszczadach”. Niech każdy robi „swoje” w sposób jaki uważa za stosowny – proste. Wszystkich prowadzących bieszczadzkie serwisy znam osobiście i b. szanuję. Jeśli chodzi o domenę bieszczady.net.pl to zgadza się – był to pierwszy adres, który używaliśmy w latach 2000-2004. Następnie po koleżeńsku odstąpiłem go Irkowi Jóźwikowi z Bieszczady Foto Serwis, dzięki czemu może dzisiaj z niego korzystać.
Piotrek, Tomaszów Maz., 2006-02-03 · 12:08
Gratulacje, jesteście jednym z lepszych (jak nie najlepsi) sewisów tego typu. Szkoda, że inne regiony nie biorą z was przykładu. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie. Troszkę za mało aktualizacji. Ale ogólnie jest super.Pozdrawiam.
Pit, 2006-02-03 · 15:03
Beskidek - nie na każdym. W jednym z serwisów który wymieniłeś nie ma ani jednego tekstu powielonego z przewodnika Rewasza, Bosza, Darmochwała, Kłosa, etc. Dlatego opinia "w każdym" jest trochę krzywdząca. Twórcom bieszczady.pl gratuluję - patrząc obiektywnie tylko ten sajt zasłuzył na takie wyróznienie.
beskidek, 2006-02-03 · 16:43
pojechalem troche za ostro, w kazdym badz razie cel kazdej z tych witryny to promocja regionu. a to jest najwazniejsze...
Yak, Tarnów, 2006-02-14 · 23:04
A ja proponuję, żeby napisać petycję, i część pieniędzy marnowanych przez Urząd Marszałkowski dać Adminowi, niech ustawi mikrofon stereo u Ziutka na Wetlińskiej, posłuchamy sobie w Real Audio na przykład, odgłosów bieszczadzkich wieczornych :))) Mam na myśli oczywiście odgłosy przyrody dzikiej.
Janusz, Piekary Śląskie, 2010-08-20 · 08:38
Gratulacje! Bardzo dobry portal,ciekawa tematyka,dobre informacje,poczucie ducha Bieszczadu.Układ stron przejżyście skonstruowany.Oglądałem inneportale tego typu w innych regionach Polski,mogli by się od was uczyć. Jeszcze raz gratuluje.
Piotr, Paryż, 2010-11-24 · 15:13
Strona dobrze zrobiona. Sugerowałbym Wam aby część tej strony, np. podsawowe informacje, była tłumaczona chociażby na język angielski. Ze stroną tylko w języku polskim trafiacie tylko do znających nasz język. Tracicie mnóstwo osób, które mogłyb poznawać Bieszczady ale bez znajomości polskiego mają bardzo trudno. Wydaje mi się, że warto zainwestować w tłumaczenie części informacji. Mieszkam we Francji i wiem, że znajomość Polski tu we Francji ogranicza się głównie do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Tatr i Bałtyku. Wynika to m.in. z tego, że tylko te miejsca proponujemy, a jeśli już jakieś inne też to nie ma o nich informacji w innym języku niż polski. To sie zmnienia, ale zbyt wolno. Byłem kiedyś związany z Bieszczadami i wg mnie ten region spodobałby się wielu turystom z Francji, ale trzeba go przybliżyć Francuzom. Pozdrawiam, Piotr
Serwis Regionalny www.bieszczady.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez użytkowników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników Serwisu Regionalnego www.bieszczady.pl i stanowią własność ich autorďż˝w. Autorzy komentarzy ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane przez nich treści. W przypadku konsekwencji prawnych wynikających z ich publikacji, redakcja portalu Bieszczady.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Warto przeczytać

2014-09-01 · 12:20
We wrześniu projekt Polska Światłoczuła odwiedzi Centrum Ursa Maior w Uhercach Mineralnych z filmem Jana P. Matuszyńskiego „Deep love”. Projekcja odbędzie się 10 września 2014 o godz. 18.00. Ten piękny film młodych twórców stawia nas przed fundamentalnym pytaniem o to jak żyć. Projekcji w Ursa Maior towarzyszyć będzie spotkanie z montażystą Przemysławem Chruścielewskim.
2011-06-14 · 19:00
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie podmiotów gospodarczych w dziedzinie usług turystycznych, wyróżniających się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku z terenu województwa podkarpackiego. PROT zaprasza również do udziału w 2 innych, atrakcyjnych konkursach.
2011-06-14 · 18:59
Podkarpacka Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Czekamy na zdjęcia ukazujące piękno naszego regionu, który przyciąga turystów dziewiczą, pełną tajemnic przyrodą, niezwykłymi zabytkami architektury, swojskością i folklorem.
2011-06-14 · 18:55
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny” - Certyfikat POT, którego głównym organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Udział w konkursie to okazja do promocji i rozwoju produktów turystycznych województwa podkarpackiego.
2011-01-27 · 14:53
Kapituła Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT) wyłoniła zwycięzców konkursu „Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu”, którego celem było propagowanie regionu, jego piękna i atrakcji turystycznych widzianych okiem fotografa amatora. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – na konkurs nadesłano 244 prace.

Więcej informacji

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
2015-11-28 · 14:45
Na początku stycznia 2016 wyrusza międzynarodowa ekspedycja naukowa do jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc na Ziemi - położonych na Południowym Pacyfiku nowozelandzkich Wysp Antypodów. Wśród członków ekspedycji znalazł się Stanisław Strzyżewski z Leska, który jako jeden z radiooperatorów wyprawy, będzie przeprowadzał z wysp łączności radiowe. Na możliwość nawiązania łączności z Wyspami Antypodów czeka blisko milion radioamatorów z całego świata.
2015-04-13 · 09:06
Komunikat techniczny dotyczący rzekomego rozsyłania spamu przez Bieszczady.pl z serwera "serwerownia.bieszczady.pl".
2014-10-12 · 08:00
Po dłuższej przerwie Bieszczady znów znalazły się w świetle medialnych reflektorów. Startuje wyprodukowany przez HBO Polska serial „Wataha”. Ta profesjonalnie wyprodukowana, duża produkcja to promocyjna szansa dla Bieszczadów. Dlaczego warto zwrócić na serial uwagę? Zapraszamy do lektury. Tylko na Bieszczady.pl: multimedialna, powstała przy współpracy z HBO Polska oraz zespołem Tołhaje niespodzianka.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2023


-->