bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Nowy, aktualny rozkład połączeń PKS w Bieszczadach

2010-06-30 · 19:57

Dobra wiadomość dla wszystkich niezmotoryzowanych osób wybierających się lub mieszkających w Bieszczadach. Dzięki nawiązanej współpracy z portalem www.e-podroznik.pl, od dzisiaj na Bieszczady.pl zamieszczamy zawsze aktualny rozkład połączeń autobusowych dla 150 przystanków w Bieszczadach. Podpisana pomiędzy serwisami umowa gwarantuje dostęp do zawsze aktualnych rozkładów jazdy bieszczadzkich PKSów w formie tabliczek przystankowych, jak również wygodnej wyszukiwarki połączeń (w tym z przesiadkami). Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet jeśli dany przewoźnik autobusowy wprowadza zmiany w swoim rozkładzie, przeglądając rozkład jazdy wszelkie zmiany w zestawieniach połączeń będą aktualizowane dynamicznie.

Rozkłady jazdy są dostępne na tej stronie:

http://www.bieszczady.pl/rozklad_jazdy_pks_bieszczady?catID=660

Dostęp do wyszukiwarki możliwy jest również z poziomu głównej strony portalu – ikona „PKSem w Bieszczady”

Od niedawna istnieje również możliwość zakupienia biletów autobusowych m.in. na relacje obsługiwane przez firmę Veolia Transport Bieszczady (największy przewoźnik w regionie, były PKS Sanok). Bilety można kupić na stronie www.vtbieszczady.pl oraz korzystając z wyszukiwarki w ogólnopolskim portalu komunikacyjnym www.e-podroznik.pl

Bilety online sprzedawane są na trasy z Krakowa, Gliwic i Katowic do Jasła, Krosna, Sanoka i Ustrzyk Dolnych oraz z Warszawy do Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych. W wakacje uruchomione zostaną również kursy do Polańczyka nad jeziorem solińskim (dodatkowo z Wrocławia i Opola) oraz do Wołosatego w samym sercu Bieszczadów (dodatkowo z Poznania).
Zakup biletu przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie. Można to zrobić z wyprzedzeniem, a bilet jest równoznaczny z rezerwacją miejsca siedzącego – pasażer zyskuje więc pewność, że znajdzie się w autobusie w zaplanowanym przez siebie dniu.

Sam proces zakupu jest prosty: pasażer wyszukuje kurs, który go interesuje, klika w ikonę „kup bilet” i podaje dane potrzebne do rezerwacji – między innymi ilość osób oraz typ ulgi z jakiej chce skorzystać (np. ulga studencka). Następnie dokonuje płatności jak w każdym innym sklepie internetowym i otrzymuje bilet – w formie SMS'a lub drogą emailową do samodzielnego wydrukowania. Bilet (w postaci SMS'a lub wydruku) pokazuje kierowcy wsiadając do autobusu.

Portal e-podróżnik.pl zyskuje coraz większą popularność – miesięcznie korzysta z niego około 2,5 mln użytkowników, a w najnowszym ogólnopolskim rankingu serwisów tematycznych, w kategorii Turystyka, serwis e-podróżnik.pl zajął  6. miejsce (Megapanel, PBI/Gemius,  marzec 2010). Serwis uruchomił również telefoniczną infolinię z rozkładami pod numerami:

Telefon stacjonarny: 118 000
Sieci komórkowe: 32 19493


Warto przeczytać

2010-07-01 · 22:59
Veolia Transport uruchamia 2 nowe, bezpośrednie połączenia dalekobieżne: Wołosate – Poznań - Wołosate i Polańczyk - Kudowa Zdrój – Polańczyk. Dzięki temu korzyściami z bezpośredniego dojazdu mogą cieszyć się nie tylko mieszkańcy Bieszczad, ale również turyści, pragnący odwiedzić ten jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce.
2005-03-28 · 01:47
Praktyczne informacje jak najszybciej i najwygodniej dotrzeć w Bieszczady własnym samochodem lub przy pomocy środków transportu: autobusem, pociągiem lub samolotem.
2003-03-05 · 07:14
zajawka rozkładu autobusów z żubraczego
2003-02-03 · 20:27
Miasteczko u ujścia Osławy do Sanu - 1500 mieszkoańców. Ważny węzeł kolejowy i drogowy, siedziba władz gminnych. Liczne zabytki architektury drewnianej i murowanej. Fabryka przyczep w Zasławiu.

Więcej informacji

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
2015-11-28 · 14:45
Na początku stycznia 2016 wyrusza międzynarodowa ekspedycja naukowa do jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc na Ziemi - położonych na Południowym Pacyfiku nowozelandzkich Wysp Antypodów. Wśród członków ekspedycji znalazł się Stanisław Strzyżewski z Leska, który jako jeden z radiooperatorów wyprawy, będzie przeprowadzał z wysp łączności radiowe. Na możliwość nawiązania łączności z Wyspami Antypodów czeka blisko milion radioamatorów z całego świata.
2015-04-13 · 09:06
Komunikat techniczny dotyczący rzekomego rozsyłania spamu przez Bieszczady.pl z serwera "serwerownia.bieszczady.pl".
2014-10-12 · 08:00
Po dłuższej przerwie Bieszczady znów znalazły się w świetle medialnych reflektorów. Startuje wyprodukowany przez HBO Polska serial „Wataha”. Ta profesjonalnie wyprodukowana, duża produkcja to promocyjna szansa dla Bieszczadów. Dlaczego warto zwrócić na serial uwagę? Zapraszamy do lektury. Tylko na Bieszczady.pl: multimedialna, powstała przy współpracy z HBO Polska oraz zespołem Tołhaje niespodzianka.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2019


-->