bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Powstaje nowy reportaż Bieszczady.pl

2007-05-18 · 22:01

Już wkrótce dział „Bieszczadzkich reportaży” wzbogaci się o nową pozycję. Twórcy portalu Bieszczady.pl od pierwszych dni maja przygotowują nowy, premierowy materiał.

 


Twórcy reportażu nie chcą na razie zdradzać szczegółów dotyczących tematyki nowego materiału. – Nie wiemy dokładnie, co z tego wszystkiego powstanie. Co chwilę mamy wrażenie, że porywamy się z motyką na słońce i nic z tego nie wyjdzie. Mimo wszystko spróbujemy. Na razie możemy jedynie zdradzić, że będzie to bardzo prosta, ale niesamowicie pozytywna historia. Opowieść o pewnej grupie mieszkańców regionu, którzy mimo sporej różnicy wieku, cieszą się ze wspólnych spotkań – mówią autorzy reportażu.

- Nigdy nie realizowałem reportażu w taki sposób – mówi administrator Bieszczady.pl – Stanisław Strzyżewski. – Ciężko mi to wszystko, co do tej pory zebraliśmy, zakwalifikować jako typowy dla nas „bieszczadzki reportaż”. Zarówno sposób jego realizacji, jak technika, w jakiej powstaje, będą na Bieszczady.pl czymś nowym. Przede mną sporo nauki i ciekawych doświadczeń.

Przy realizacji materiału pracują 4 osoby - z Leska, Ustrzyk Dolnych i Jabłonek. Maj minie na kompletowaniu zdjęć. Czerwiec – na ich obróbce. Premiera materiału nastąpi prawdopodobnie tuż przed wakacjami.


Komentarze: (5)

Mariusz, Leżajsk, 2007-05-22 · 10:43
Musi to chyba być coś ekstra, skoro owiane jest aż taką tajemnicą:))) Choć chyba jednak nie do końca, cyt.: "Twórcy reportażu nie chcą na razie zdradzać szczegółów dotyczących tematyki nowego materiału" a za chwilę dodają "możemy jedynie zdradzić, że będzie to opowieść o pewnej grupie mieszkańców regionu, którzy mimo sporej różnicy wieku, cieszą się ze wspólnych spotkań". Przypomniało mi to stary dowcip TEY-a "nie mogę powiedzieć co robimi w naszej fabryce, bo to tajemnica państwowa, mogę tylko powiedzieć, że dostajemy 3 zł od granatu i 5 zł od bombki":))) Pozdrowienia dla twórców, nie przeszkadzamy, czekamy na efekt.
Rafał, Rzeszów, 2007-05-22 · 16:10
Mariusz hihihi racja. Cos w tym jest. Ale z drugiej strony przegladajac starsze reportaze, wiekszosc jest z nich wlasnie o ludziach. Troche zdziwilbym sie, gdyby nagle zrobili material o wietrzeniu zwiru w kamieniolomie w Rabem hihi
JOlek, Skarzysko K, 2007-05-28 · 23:47
moze to bedzie reportaz o nierdoszlym, bieszczadzkim posle PiS :>
Ann, 2007-05-29 · 00:27
:-) dobry news!
bertrand236, Poznań, 2008-02-26 · 14:38
Czekam i czekam i czekam i.....nic
Serwis Regionalny www.bieszczady.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez użytkowników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników Serwisu Regionalnego www.bieszczady.pl i stanowią własność ich autorďż˝w. Autorzy komentarzy ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane przez nich treści. W przypadku konsekwencji prawnych wynikających z ich publikacji, redakcja portalu Bieszczady.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Warto przeczytać

2015-11-28 · 14:45
Na początku stycznia 2016 wyrusza międzynarodowa ekspedycja naukowa do jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc na Ziemi - położonych na Południowym Pacyfiku nowozelandzkich Wysp Antypodów. Wśród członków ekspedycji znalazł się Stanisław Strzyżewski z Leska, który jako jeden z radiooperatorów wyprawy, będzie przeprowadzał z wysp łączności radiowe. Na możliwość nawiązania łączności z Wyspami Antypodów czeka blisko milion radioamatorów z całego świata.
2014-05-16 · 19:11
Jak zwykle zabiegany poniedziałek, pochmurny z nielicznymi przebłyskami słońca. Nic nie zapowiadało wielkiej niespodzianki, jaką miała nam sprawić bieszczadzka przyroda. A jednak! Trzeba było czekać kilkadziesiąt lat na odnalezienie i udokumentowanie bieszczadzkiego stanowiska rzadkiego i niezwykłego storczyka – Obuwika. Roślinę odnaleźli autor portalu Bieszczady.pl Stanisław Strzyżewski oraz leśnik Marcin Scelina. Zapraszamy to przeczytania nowego reportażu.
2010-07-07 · 01:03
„Tajemnica bieszczadzkiego izotopu” to tytuł nowego reportażu autorstwa Stanisława Strzyżewskiego. Niezwykłe rezultaty badań, wyzwania oraz problem ochrony przyrody Bieszczadów oczami naukowców. Zapraszamy do lektury.
2007-06-18 · 10:23
Świecą niebieskawym, elektryzującym światłem i unoszą się na niesamowitych wysokościach. Cokolwiek je wywołuje, są przepiękne. Mowa o chmurach typu „noctilucent”, czyli „świecących nocą”, które przez 2 ostatnie dni można było podziwiać po zmroku od Ameryki Północnej, aż po Syberię, w tym również nad Bieszczadami.
2007-05-03 · 21:32
Chyba najbardziej polubiłem Dianę. Zawsze jak wsiadałem do PKS-u, ona zawsze chciała jechać ze mną. Siadała na krawędzi dachu autobusu, zaglądała do środka i strasznie krzyczała. Ludzie zamierali, nie wiedząc, co się dzieje. Przeczytaj reportaż o bieszczadzkim fotografie - Marcinie Zagórskim.

Więcej informacji

2015-04-30 · 20:22
Podczas gdy wszyscy w Bieszczadach czekamy na pierwsze wiosenne kwiaty, filmowcy niemal modlą się o powrót zamieci. Gwałtowna odwilż pokrzyżowała plany nakręcenia finału w białej scenerii. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia reportażu z planu "Na granicy" - najnowszej produkcji filmowej nakręconej w Bieszczadach.
2014-10-12 · 08:00
Po dłuższej przerwie Bieszczady znów znalazły się w świetle medialnych reflektorów. Startuje wyprodukowany przez HBO Polska serial „Wataha”. Ta profesjonalnie wyprodukowana, duża produkcja to promocyjna szansa dla Bieszczadów. Dlaczego warto zwrócić na serial uwagę? Zapraszamy do lektury. Tylko na Bieszczady.pl: multimedialna, powstała przy współpracy z HBO Polska oraz zespołem Tołhaje niespodzianka.
2014-05-16 · 19:11
Jak zwykle zabiegany poniedziałek, pochmurny z nielicznymi przebłyskami słońca. Nic nie zapowiadało wielkiej niespodzianki, jaką miała nam sprawić bieszczadzka przyroda. A jednak! Trzeba było czekać kilkadziesiąt lat na odnalezienie i udokumentowanie bieszczadzkiego stanowiska rzadkiego i niezwykłego storczyka – Obuwika. Roślinę odnaleźli autor portalu Bieszczady.pl Stanisław Strzyżewski oraz leśnik Marcin Scelina. Zapraszamy to przeczytania nowego reportażu.
2014-01-24 · 14:51
Dzisiaj uśmiechnęło się do nas nie tylko szczęście, ale i niebo. Dosłownie. Gwałtownie obniżająca się temperatura powietrza spowodowała krystalizowanie się pary wodnej w atmosferze wywołując piękne zjawisko słonecznego halo.
2014-01-23 · 20:14
Na początku stycznia 2014 w Dwerniku odbył się plener fotograficzny „Bieszczady dniem i nocą” w Dwerniku. Zajęcia poprowadzili pomysłodawcy wydarzenia – autorzy dwóch albumów fotograficznych o Bieszczadach - profesjonalni fotograficy Agnieszka i Włodek Bilińscy oraz Pavol Ďuriš z Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady”. Zaś uczestników gościł pięknie położony w dolinie Sanu Pensjonat „Dolistowie”. Zapraszamy do przeczytania relacji z pleneru.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2018


-->