bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Startuje „Radio Biwak” - letnia audycja Polskiego Radia Rzeszów

2010-06-28 · 09:00

Od 28 czerwca na antenie Polskiego Radia Rzeszów po raz kolejny startuje wakacyjna audycja „Radio Biwak”. W tym roku przypada jubileuszowa, 20. edycja programu. Na antenie pojawi się m.in. powstający we współpracy z naszą redakcją cykl reportaży, wywiadów i relacji pt. „Opowieści karpackie” prowadzony przez Renatę Machnik.  Zaś portal www.bieszczady.pl ponownie będzie dostarczał aktualnej prognozy pogody dla Bieszczadów. Nietuzinkowe osoby będą opowiadać o swoich przygodach w Bieszczadach, swoich refleksjach i sposobie na życie. Jednocześnie tematyka wejść antenowych będzie wykraczała poza bieszczadzką turystykę. Będzie mowa o ochronie przyrody, dziedzictwie historyczno-kulturowym regionu, sporcie, sztuce oraz wszelkich innych aspektach z życia mieszkańców Bieszczadów oraz turystów odwiedzających ten zakątek Polski. Już we wtorek 16 czerwca 2010r. zostały zarejestrowane pierwsze wywiady m.in. podczas spotkania w Lesku. Zarejestrowany materiał będzie cyklicznie prezentowany na antenie Radia Rzeszów przez całe wakacje w każdą wakacyjną środę i sobotę miedzy 10.00 a 11.00.

Podobnie jak w latach ubiegłych będziemy współtworzyć „biwakową” ramówkę. Począwszy od 28 lipca, w każdy poniedziałek, środę i piątek Stanisław Strzyżewski z portalu www.bieszczady.pl będzie przekazywał bieżące informacje nt prognozy pogody dla Bieszczadów na kilka nadchodzących dni (antenowe wejścia ok. godz. 10:15). Dodatkowo, będziemy pomagali dziennikarzom Polskiego Radia Rzeszów dotrzeć do ciekawych osób, miejsc i wydarzeń w Bieszczadach.

Zarówno na portalu Bieszczady.pl, jak i naszej facebookowej stronie (w specjalnej zakładce), będziemy zamieszczać obszerne fragmenty archiwalnych audycji w formacie mp3. Dzięki temu to, co umknie Wam na antenie, pojawi się do odsłuchania w Internecie przy pomocy wygodnego, webowego odtwarzacza strumienia mp3. Pierwsze nagrania pojawia się już w poniedziałkowe popołudnie.

Na specjalnie przygotowanej podstronie mozna znaleźć najciekawsze fragmenty archiwalnych audycji Radia Biwak »

Oj, tego lata będzie się działo! ;-)


Radio Biwak na antenie Polskiego Radia Rzeszów:

od 28 czerwca do 31 sierpnia 2010r., codziennie od poniedziałku do soboty od 9.00 do 13.00.

Częstotliwości Radia Rzeszów:

  • 90,3 MHz - Tarnobrzeg i okolice,
  • 90,5 MHz - Krosno i południowo-centralna część województwa (także północne krańce Słowacji), Bieszczady
  • 96,4 MHz - Mielec i najbliższe okolice
  • 102,0 MHz - Przemyśl i okolice,
  • 102,9 MHz - Leżajsk i płn-zach. część województwa (także południowa część woj. lubelskiego),
  • 103,7 MHz - Lubaczów i okolice,
  • 106,7 MHz - Rzeszów i centralna część województwa.

Strumień internetowy:

MONO: http://radio.rzeszow.pl/mono.pls
STEREO: http://radio.rzeszow.pl/stereo.pls
PODCASTY: http://www.radio.rzeszow.pl/podcast.php

Witryna Polskiego Radia Rzeszów: http://radio.rzeszow.pl

Oficjalna witryna audycji Radia Biwak: http://radiobiwak.pl


Warto przeczytać

2015-10-12 · 15:24
Warszawski Klub Krótkofalowców SP5PPK otrzymał pozwolenie radiowe do przeprowadzania łączności radiowych pod specjalnym znakiem wywoławczym HF13URSA. Stacja będzie pracowała w celu promowania Bieszczadów i zostanie zainstalowana w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior. W trzeci weekend października radioamatorzy zapraszają do obejrzenia pracy krótkofalowców na żywo.
2011-09-16 · 13:47
Dzisiaj ma miejsce premiera długo oczekiwanego, nowego albumu bieszczadzkiej grupy Tołhaje pt. „Stereokarpaty”. Premierze płyty będzie towarzyszył koncert w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku (skansen, godz. 21.00), na którym zespół zaprezentuje premierowy materiał. Zapraszamy do udziału w konkursie - do wygrania najnowsza płyta Tołhajów.
Aktualizacja 19.09.2011 · 11:08
Wyniki konkursu ogłoszone!
2011-06-14 · 19:00
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie podmiotów gospodarczych w dziedzinie usług turystycznych, wyróżniających się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku z terenu województwa podkarpackiego. PROT zaprasza również do udziału w 2 innych, atrakcyjnych konkursach.
2011-06-14 · 18:59
Podkarpacka Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Czekamy na zdjęcia ukazujące piękno naszego regionu, który przyciąga turystów dziewiczą, pełną tajemnic przyrodą, niezwykłymi zabytkami architektury, swojskością i folklorem.
2011-06-14 · 18:55
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny” - Certyfikat POT, którego głównym organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Udział w konkursie to okazja do promocji i rozwoju produktów turystycznych województwa podkarpackiego.

Więcej informacji

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
2015-11-28 · 14:45
Na początku stycznia 2016 wyrusza międzynarodowa ekspedycja naukowa do jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc na Ziemi - położonych na Południowym Pacyfiku nowozelandzkich Wysp Antypodów. Wśród członków ekspedycji znalazł się Stanisław Strzyżewski z Leska, który jako jeden z radiooperatorów wyprawy, będzie przeprowadzał z wysp łączności radiowe. Na możliwość nawiązania łączności z Wyspami Antypodów czeka blisko milion radioamatorów z całego świata.
2015-04-13 · 09:06
Komunikat techniczny dotyczący rzekomego rozsyłania spamu przez Bieszczady.pl z serwera "serwerownia.bieszczady.pl".
2014-10-12 · 08:00
Po dłuższej przerwie Bieszczady znów znalazły się w świetle medialnych reflektorów. Startuje wyprodukowany przez HBO Polska serial „Wataha”. Ta profesjonalnie wyprodukowana, duża produkcja to promocyjna szansa dla Bieszczadów. Dlaczego warto zwrócić na serial uwagę? Zapraszamy do lektury. Tylko na Bieszczady.pl: multimedialna, powstała przy współpracy z HBO Polska oraz zespołem Tołhaje niespodzianka.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2018


-->