bieszczady noclegi agroturystyka

Zasady korzystania

Zasady korzystania

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Zasady korzystania oraz polityka prywatności

Zasady korzystania oraz polityka prywatności - cd.

2005-04-12 · 23:02

Reklamy

Serwis ani Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za dostarczone i zlecone Serwisowi treści przez firmy, podmioty posiadające osobowości prawną lub osoby fizyczne w celu sporządzenia lub umieszczenia gotowych treści reklamowych na stronach Serwisu. Pod pojęciem treści reklamowych rozumie się wszelkiego typu treści informacyjne z zakresu branży turystycznej, artykuły sponsorowane oraz wszelkie inne informacje dostarczane lub/i zlecane Serwisowi lub Właścicielowi celem publikacji ich na łamach Serwisu.


Ochrona danych osobowych oraz publikacja numeru IP

Szanujemy prywatność naszych Użytkowników. Stosując właściwe procedury i rozwiązania technologiczne dbamy o ochronę ich danych osobowych. Serwis nie gromadzi danych użytkowników Serwisu w celu pośrednictwa w ich dystrybucji ,ich sprzedaży lub ich udostępniania firmom lub/i osobom trzecim.

Podczas wypełniania formularza kontaktowego lub formularza subskrypcji newslettera, zbieramy jedynie informacje niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień lub przesłania informacji do Serwisu i te służące wygodzie korzystania z naszego Serwisu.

Podczas subskrypcji newslettera Serwisu, prosimy o podanie swojego identyfikatora (może to być imię, nazwisko lub pseudonim) oraz aktywnego adresu poczty elektronicznej. Brak zgody (rezygnacja z subskrypcji) na wprowadzenie tych danych spowoduje automatyczną odmowę dokonania subskrypcji newslettera. Jednocześnie te same zasady dotyczą korzystania przez użytkowników Serwisu z opcji przesyłania informacji o artykułach i innych treściach publikowanych na stronach internetowych Serwisu osobom trzecim.

Każdy subskrybent newslettera Serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie z jego danych osobowych przez Serwis www.bieszczady.pl w celach niezbędnych do prowadzenia działalności Serwisu oraz celów marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883). Każdemu subskrybentowi użytkownikowi przysługuje również prawo do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych.

Internet nie jest anonimowy. Użytkownik Serwisu decydujący się na publikację swojego komentarza na łamach Serwisu, jednocześnie wyraża zgodę na publikację na łamach serwisu numeru IP komputera, z którego nastąpiło przesłanie informacji do Serwisu.


S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2022


-->