bieszczady noclegi agroturystyka

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

„Weekend w krainie wilka” - konkurs

2012-02-21 · 13:24

Wraz z autorką popularnej serii książek - Marią Nurowską oraz Wydawnictwem W.A.B. zapraszamy do udziału w atrakcyjnym konkursie. Trzydniowy pobyt dla czterech osób w Gospodarstwie Agroturystycznym Wilcza Jama w Smolniku to główna nagroda w konkursie „Weekend w krainie wilka”.

Żeby wziąć w nim udział, należy obejrzeć poniższy film:

a następnie na stronie http://marianurowska.com.pl/konkurs/  umieścić zrobione przez siebie zdjęcie i krótko je opisać. Konkurs to element promocji powieści Marii Nurowskiej „Requiem dla wilka” (Wydawnictwo W.A.B.), która jest kontynuacją bestsellera „Nakarmić wilki”. Akcja obu książek rozgrywa się w Bieszczadach.

Fotografie można nadsyłać na konkurs do 15 marca 2012. Wszelkie szczegóły dot. konkursu można odnaleźć na w/w stronie organizatora.

Sponsorem nagrody głównej jest Gospodarstwo Agroturystyczne Wilcza Jama.

Partnerem medialnym akcji jest serwis Bieszczady.pl


Warto przeczytać

2014-11-14 · 10:50
Już w najbliższą niedzielę 16 listopada o godz. 20:10 ostatni odcinek serialu HBO Polska „Wataha”. Aby dodać szczyptę suspensu do zapewne dramatycznego finału tej bieszczadzkiej produkcji, wraz z HBO Polska zapraszamy do wzięcia udziału w facebookowym konkursie. KONKURS ROZWIĄZANY!
2013-12-29 · 12:55
Wraz z autorami przepięknych, bieszczadzkich fotografii – braćmi Kaźmierczak z Bieszczady Photography zapraszamy do wzięcia udziału w słoneczno–astronomicznym, błyskawicznym konkursie. Do wygrania 3 kalendarze na 2014 rok ich autorstwa. Konkurs rozwiązany!
2013-10-03 · 19:57

Stowarzyszenie WeRwA z Chełma zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Bieszczady - nie ma piękniejszych miejsc!". Konkurs ma charakter otwarty, jedynym warunkiem jest wykonanie zdjęć w Bieszczadach. Nagrodami dla trzech najlepszych autorów zdjęć będą weekendowe pobyty dla dwóch osób w znanych bieszczadzkich pensjonatach.
2013-08-13 · 12:01
Nakładem Wydawnictwa RM na półki dobrych księgarń w kraju trafia ciekawa pozycja o przedwojennych Bieszczadach: album pt. „Przedwojenne Bieszczady, Gorgany i Czarnohora. Najpiękniejsze fotografie” autortswa Andrzeja Wielochy. KONKURS!
2012-11-22 · 11:00
Biegówki, zimowy zorbing, wycieczki na rakietach śnieżnych, a w końcu także świetne stoki narciarskie? Gdzie? W gminie Ustrzyki Dolne. Zapraszamy do wzięcia udziału w atrakcyjnym, mikołajkowym konkursie turystycznym pod patronatem portalu Bieszczady.pl.

Aktualizacja 06.12.212 · 18:20

Konkurs rozwiązany - lista zwyciężców opublikowana. Gratulujemy!

Więcej informacji

2018-03-08 · 20:42
Na antenę Discovery Channel Polska powraca trzecia odsłona popularnego cyklu „Przystanek Bieszczady”. Codzienna, ciężka praca bohaterów i walka z nieprzewidywalną przyrodą, wyraziste charaktery mieszkańców Bieszczad. Do tego dużo humoru, zabawnych sytuacji i emocjonujących zwrotów akcji, które narzuca prawdziwe życie. To wszystko w nowej serii ”Przystanku Bieszczady” w każdy czwartek, od 8 marca o godz. 22:00 - tylko na Discovery Channel.
2017-08-05 · 19:55
Stowarzyszenie „Zatwarnica” zaprasza 6 sierpnia 2017 na 9. edycję Kiermaszu Bojkowskiego.  W programie imprezy m.in. występy zespołów „Senioreczki”, „Połoniny”, „Wołosatki” oraz zespołu „Ethno XL” z Ukrainy.
2017-06-29 · 11:33
W najbliższą sobotę 1 lipca 2017 w Lutowiskach odbędzie się 16. edycja Powojennych Targów Końskich. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.
2017-04-12 · 14:49

W nadchodzący długi weekend majowy, po raz pierwszy odbędzie się Bieszczadzki Festiwal Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Dzikie jest piękne”. Będzie to okazja nie tylko spotkania czołowych polskich fotografów przyrody i zobaczenia ich prac, ale również możliwość uczestniczenia w dziewięciu pokazach multimedialnych na wielkim ekranie, koncercie Orkiestry Świętego Mikołaja, warsztatach fotograficzne z Canon Polska oraz spotkaniu z przyrodnikiem i dziennikarzem - Adamem Wajrakiem.

2017-01-20 · 18:40
W najbliższą sobotę i niedzielę Polsat oraz Polsat News zawitają z programem „Bezpieczna Zima z GOPR” w Bieszczady. Na zdjęciu: ekipa Polsat News podczas realizacji zdjęć w Bieszczadach - od lewej: Patryk Jakowski, Joanna Górska oraz Michał Giersz. W powstawanie programu zaangażowany był również Stanisław Strzyżewski z portalu Bieszczady.pl (po prawej) :: Fot. Stanisław Strzyżewski / Bieszczady.pl © 2017Od początku zimowych ferii na antenie stacji Polsat oraz Polsat News można śledzić akcję promująca bezpieczny, aktywny wypoczynek „Bezpieczna Zima z GOPR”. Jej celem jest przybliżenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno na stokach narciarskich, jak i podczas zimowych wycieczek – nie tylko w góry. W najbliższy weekend (21 i 22 stycznia 2017) Polsat zawita z programem w Bieszczady. W powstawanie programu włączył się również portal Bieszczady.pl.
więcej »
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2020


-->