bieszczady noclegi agroturystyka

Wiadomości regionalne

Wiadomości regionalne

Pogoda w regionie

26.05.17 12:03
Nadchodzi poprawa pogody.
Coraz liczniejsze rozpogodzenia i poprawa warunków turystycznych.
+22 +9°C

pogoda w Bieszczadach
  Webcamy:

Filmy z Bieszczadów

Więcej filmów na vimeo.com/bieszczady

Polecamy

Wiadomości regionalne

2013-11-22 · 23:55
W listopadzie ubiegłego roku w „Wilczej Jamie” w Smolniku nad Sanem, odbyło się wyjątkowe spotkanie - Warsztat Poezji Czynnej im. Edwarda Stachury. Kilkunastu młodych artystów pracowało nad przygotowaniem programu poezji śpiewanej w oparciu o teksty Edwarda Stachury z muzyką Romana Kołakowskiego. Już 30 listopada 2013 roku, w tym samym miejscu zaprezentuje się kolejna grupa młodych i uzdolnionych wykonawców. Wraz z nimi wystąpią: Marta Bizoń i Mariusz Lubomski. Nocne Czuwanie Poetyckie rozpocznie się o godzinie 20.00 - wstęp wolny.
2013-10-30 · 23:55
Zapraszamy w listopadzie w samo serce Bieszczadów na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z czołowych polskich fotografów przyrody – Grzegorz Leśniewski. Warsztaty będą miały charakter merytoryczno-plenerowy, na które składać się będą wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w terenie.
2013-10-03 · 19:57

Stowarzyszenie WeRwA z Chełma zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Bieszczady - nie ma piękniejszych miejsc!". Konkurs ma charakter otwarty, jedynym warunkiem jest wykonanie zdjęć w Bieszczadach. Nagrodami dla trzech najlepszych autorów zdjęć będą weekendowe pobyty dla dwóch osób w znanych bieszczadzkich pensjonatach.
2013-10-02 · 15:49

Bieszczady.pl jako lokalny parton internetowy zaprasza na wydarzenie kulturalne z wyższej półki. Po raz pierwszy zagości w Bieszczadach międzynarodowy 11. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs - Prawa Człowieka w Filmie. Watch Docs to festiwal, który zadaje wiele pytań, inspiruje, bulwersuje, otwiera umysł na Innego i potrwa od czwartku 10 października do niedzieli 13 października 2013 w Ustrzykach Dolnych.

2013-09-25 · 16:44
Cerkiew w Bystrem pod wezwaniem św. Michała Archanioła to wyjątkowe miejsce w Bieszczadach i unikalny zabytek architektury drewnianej. Pierwsze wzmianki o wsi Bystrem jak i Cerkwii pochodzą z 1607 roku. Obecnie cerkwi grozi zawalenie. Pomimo trwających prac budowlanych, koszty napraw znacznie przewyższają dotacje, jakie przeznaczone zostały na jej remont - stąd potrzebna jest pomoc. Katowiska grupa Centrum postanowili zorganizować koncert charytatywny, aby pomóc w jej ratowaniu. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz wsparcia tej świątynii.
2013-08-19 · 15:03
Zapraszamy w najbliższy piątek 23 sierpnia 2013 r. do Zadwórza do Pensjonatu „Gęsi Zakręt” na wernisaż wystawy niezwykłej fotografii przyrodniczej braci Radosława i Mirosława Kaźmierczak.
2013-08-19 · 14:09
Tym razem zdecydowanie cieplejsza aura oraz dobre rozreklamowanie imprezy nie zawiodły: podczas II edycji Festiwalu Doliny Sanu bawiło się pół tysiąca osób. Dookoła sceny stragany, stoły, aromatycznie zapraszające grille, stoiska z pamiątkami i swojskim jadłem. Tłum turystów gęstniał: mnóstwo młodzieży, dzieci, rowerzyści, w sumie ponad piećset osób.
2013-08-14 · 23:09
Zapraszamy wszystkich miłośników astronomii i ciemnego bieszczadzkiego nieba do udziału w pokazach astronomicznych, które odbędą podczas długiego sierpniowego weekendu na terenie gminy Lutowiska. Pokazy i obserwacje dzienne i nocne oraz prezentacje tematyczne odbędą się w Centrum Informacyjnym Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady” w Stuposianach.

 
S e r w i s    r e k o m e n d o w a n y    p r z e z :
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna
Bieszczadzki Park Narodowy
Bieszczadzka Grupa GOPR
Muzeum Budownictwa Ludowego - skansen w Sanoku
Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej
Polecamy bezpieczne przeglądarki:    Pobierz Google Chrome      Pobierz Firefoksa      Pobierz przeglądarkę Opera        

UWAGA COPYRIGHT

Wszystkie materiały prezentowane na stronach serwisu www.bieszczady.pl (np. teksty, layout, grafiki, zdjęcia, logotypy, kod html/css etc.)
chronione są prawem autorskim. Ich nieautoryzowane wykorzystanie w jakikolwiek sposób jest karalne.
All of the materials presented on the site www.bieszczady.pl (e.g. articles, graphics, photos, layouts, logos, html/css code etc.)
are copyrighted. Any kind of their unauthorised usage is punishable.

Wszelkie prawa zastrzeżone • All rights reserved
www.bieszczady.pl © 2000-2018


-->